TRAFFIC ALISTAS TANJA: “FÜR ELISE” ON NÜÜD SELLE AASTA VAADATUIM KODUMAINE MUUSIKAVIDEO!

Traffic

Juba mõnda aega oleme MuusikaPlaneedis jälginud pingsalt heitlust 2014. aasta vaadatuima kodumaise muusikavideo tiitli pärast.

Kuna Eestit esindas sellel aastal Eurovisiooni lauluvõistlusel Tanja “Amazing”, sai loo video kevad- ja suvekuudel vaatamisi üle maailma ja oli kodumaisteist muusikavideotest YouTube’is otsituim.

Paari viimase kuuga jõudis aga vaadatavuselt hoogsalt järele Trafficu “Für Elise”, mis aasta alguses – nagu Tanjagi – “Eesti Laulu” konkursil osales ja sealt pronksikoha sai.

Täna, 5. septembril kella 16:30 ajal püüdis Traffic Tanja kinni ja möödus temast. Kusjuures täpselt seitse nädalat tagasi oli videote vaatamiste vahe veel 100 000. Nii et võimas minek!

Trafficu “Für Elise” muusikavideo filmiti jaanuari alguses Viimsi vabaõhumuuseumis. Selle režissööriks ja operaatoriks on Joosep Jürisson. Laulu autoriteks Stig Rästa ja Silver Laas. 

Vaatajanumbreid arvestasime ainult ametlike kanalite statistika järgi. Kell 16:30 oli Trafficu ametlikul YouTube’i kontol “Für Elisel” vaatamisi 713 558, Tanja “Amazingul” Eurovisiooni kontol 653 464 ja lauljatari enda omal 60 091, seega kokku 713 555.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.