ALGAS NOORTEBÄND 2014 DEMOVOOR

Noortebänd31. septembri südaööni on avatud registreerimine üle-eestilise konkursi Noortebänd 2014 demovooru.

Konkursist on oodatud osa võtma kõik omaloomingut viljelevad kollektiivid, kelle koosseisu kuulub vähemalt kaks kuni 26-aastast noort. Kui bändi repertuaar peab olema omalooming, siis muusikastiil seevastu ei ole oluline. Samuti on tähtis jälgida, et esinemisel kasutataks vähemalt kahte liveinstrumenti või vokaali, teatavad korraldajad.

Noortebänd 2014 demovoorust osavõtmiseks saab oma bändi registreerida noortebändi kodulehel ning juurde tuleb lisada demolugu. Registreerumine on avatud kuni 31. septembri südaööni.

Seejärel valib žürii välja 28-32 kollektiivi, kes pääsevad oktoobris Tallinnas ja Tartus toimuvatele eelvoorudesse. Eelvoorudest valib žürii ja publik välja poolfinalistid, kes hakkavad mõõtu võtma novembris Tallinnas toimuval poolfinaali voorus. Sealt omakorda valitakse finalistid jällegi žürii ja rahva poolt. Noortebänd 2014 finaal leiab aset novembris.

Parimad bändid saavad ka väärikalt premeeritud. Muuhulgas kuuluvad auhindade hulka näiteks salvestusajad ja esinemised erinevatel muusikasündmustel. Noortebändi konkursist on tuule tiibadesse saanud sellised bändid nagu Sibyl Vane, Animal Drama, Ziggy Wild, Tenfold Rabbit ning paljud teised. Noortele muusikutele suunatud konkurss toimub tänavu 14. korda.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.