ROLF ROOSALU PLAANIB ANDA VÄLJA PLAADI AKUSTILISTE LUGUDEGA

Rolf RoosaluRolf Roosalu kogub Hooandjas raha plaadi väljaandmiseks, kus tema tuntud laulud saavad uue, akustilise kuue.

Eesmärgiks on 6. oktoobriks koguda 3800 eurot.

Rolf kirjutab Hooandjas: 

“Hea hooandja,

Olen tänu kontsertide külastajatele saanud palju positiivseid mõtteid seoses oma lugude akustiliseks arranžeerimisega. Kümne aasta jooksul on kogunenud minu repertuaari palju häid laule, mis võiksid saada uue kuue ja akustilise kõla. Ööd ja päevad seda ideed mõlgutades olen jõudnud sinnamaani, et head pillimehed plaadi tarvis on leitud ja lugude paremikki välja valitud. Kindlasti ei puudu valmivalt albumilt lood: “Ingel”, “One On One”, “Unustan sind” jne. Lisaks teadatuntud materjalile leiab plaadilt ka midagi uut.

Kuna idee on alguse saanud minu muusika kuulajatelt, siis pöördun abipalvega just teie poole. Hoolimata sinu panuse suurusest on album garanteeritud! Hea võimalus soetada endale “kaaslane” peagi algavaks sügiseks!

Vajan sinu toetust järgmisteks väljaminekuteks:
* lugude salvestamine, stuudio rent
* järeltöötlus: mix ja master
* CD-plaadi ja plakati kujundus
* 1000 CD-plaadi trükkimine

Omapoolse laulusoovi, mida plaadilt kindlasti kuulda ihkad saad esitada minu FB’i lehel http://www.facebook.com/rolfjroosalu. Enim nimetatud lood pääsevad paremiku hulka!

Kauamängivat saad oma kõrvaga kuulata juba oktoobris! Plaadiesitlus on plaanis teha oktoobri keskpaigas, kuupäev on veel selgumisel.

Plaadid CD kujul saadan hooandjatele postiga koju kätte.

Aitäh!”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.