JOOSEP EENDRA AVALDAS SINGLI “SUVEL ON HEA”

Joosep Eendra

Eelmisel nädalal nägi päevavalgust käesolevat suve muusikaliselt kõige paremini kokkuvõttev kogumikplaat “Värvid”.

Albumilt leiab lugusid nii The Suni, Ott Leplandi, Vallatute Vestide kui ka näiteks Liis Lemsalu ja Curly Strings’i loomingust.

Kogumiku teeb eriliseks asjaolu, et lood, mis kõlavad plaadil on artistide kõige värskem looming. Lisaks vanadele ja tuntud artistidele leiab kogumikult ka laule, mille esitajateks on kas pigem pisut ootamatud esitajad – rohkem luuletajana tuntud Aapo Ilves või siis lauljad, kes on Eesti muusikamaastikul täiesti uued tulijad – nagu Würffel või Joosep Eendra.

Joosep Eendra on 18-aastane Tartust pärit laulja, kelle muusikaline karjäär algas paljudele temaealistele omaselt Youtube’i tarbeks coverlugude tegemisega. Pärast osalemist “Karlova superstaari” nimelisel lauluvõistlusel süvenes Joosep muusikasse palju tõsisemalt ning tänaseks on tulnud välja tema esimene lugu, mille leiab ka kogumikult “Värvid”.

1 vastus

  1. 1. aug. 2014 @ 10:46

    […] laulja Joosep Eendra, kes avaldas 27. juulil video oma esimesele singlile “Suvel on hea”, rääkis portaalile Menu, et mõistis 15-aastaselt, et üksi kodus laulmine ei ole kuigi […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: