EPP KÕIVULT ON OODATA UUT MUUSIKAT

Sel kevadel vallutas raadioid singel “Linn On Minu” (Demie Remix), mille esitajaks on noor lauljatar Epp Kõiv. Kuigi lugu ise on saanud populaarseks paljude eestlaste seas, tunnistas Epp, et tema ise on jäänud küllaltki tundmatuks.

“”Linnaloo” edu oli mu jaoks heas mõttes üllatav tõesti. Lugu on saanud väga kuulsaks, samas olen mina sealjuures jäänud endiselt üsnagi anonüümseks või vähemalt ei teata, mis näoga see Epp Kõiv on,“ rääkis Epp ERR-i meelelahutusportaalile Menu.

Lauljatari hinnangul ei ole “Linnalugu“ tema enda elu kuigivõrd muutunud, sest fännid teda tänaval ei jälita ja poes keegi autogrammi ei küsi, kuigi mõni väiksem äratundmismoment on ette tulnud küll. “Võib-olla kõige enam on loo edu mind mõjutanud selles mõttes, et hea tagasiside on juurde andnud indu ja motivatsiooni. Alati on hea tunne teha midagi, mis inimestele meeldib,“ lausus ta.

Tegelikult ei tea paljud kuulajad ka seda, et raadios on kuulsaks saanud “Linn on minu“ remiks-versioon, mille autor on Demie. Loo originaal on aga salvestatud koosseisuga Luulud. “Minule meeldivad mõlemad lood, raske on öelda, kumb rohkem, sest nad on nõnda erinevad. Arvan, et sõltuvalt oludest ja tujudest on parem üks või teine. Algne lugu on minu enda jaoks võib-olla südamelähedasem, kuid raadios töötab Demie oma kindlasti paremini,“ rääkis Epp mõlemast palast.

Koos Luuludega andis Epp veebruaris välja ka EP, millel kõlav laul “Südametrumm“ jõudis raadiotesse isegi varem kui kuulajate südameid vallutanud “Linn on minu“. “Seni pole sel õnnestunud nii edukaks saada, kuid olen alati headeks üllatusteks valmis – eriti, kuna minu enda meelest on see väga äge lugu,“ lausus Epp.

Praegu kuulub lauljatari aeg aga sooloprojektile ning tema uus singel tuleb välja juba selle suve lõpus.

“Ütlen kohe ka selle ära, et kuigi valmimas on sooloalbum, pole ma sellega tegelenud üksi, vaid koos oma suurepäraste sõprade-muusikutega, kelleta poleks miski võimalik. Esimene singel albumilt tuleb välja suve lõpus. Lisaks sellele võib peagi kuulda järjekordset tantsumuusikapala, mis on tehtud koostööd M3itisega,“ kergitas Epp saladuseloori.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.