MERLYN UUSKÜLA OMA TEISEST SOOLOPLAADIST JA SUVISTEST ESINEMISTEST

Lauljatar Merlyn Uusküla andis eelmisel nädalal fännidele teada, et töötab koos DJ I.M.T.B-ga uue laulu kallal. MuusikaPlaneet uuris Merlynilt, kui kaugel on teise sooloalbumi tegemine.  

Esimese sooloalbumi “Ihuüksi” ilmumisest on möödunud veidi enam kui kolm ja pool aastat. Kas ja kui kaugel on järgmise plaadi protsess, singleid on vahepeal tilkunud üksjagu?

Plaanis on tõepoolest sel sügisel plaadiga valmis jõuda. Loodetavasti plaan õnnestub, et töö uue materjaliga on täies hoos ja loodame parimat. Kui aga ei jõua, siis 2015 kindlasti.

Sinu viimane singel kannab nime “Aphrodite”, mille autoriks on taas Vahur Valgmaa. Kuidas see laul sündis ja millest räägib?

“Aphrodite” on üdini naiselik laul, loo nimigi juba ütleb, kellega tegu on – armastuse ja ilu jumalannaga.

Millised on plaanid suveks?

Sel suvel esinen mitmetel suurematel üritustel, järgmine suurem avalik esinemine tuleb Õllesummeril, augustis näeb mind näiteks aga Lõuna-Eesti peol Hauka laadal. Lisaks palju väiksemaid esinemisi. Tegemistega saab kursis hoida minu FB lehel.

———–

Kui Vahur Valgmaast juba juttu tuli, siis 2010. aasta kevadel Austraaliasse kolinud muusik andis nädalavahetusel intervjuu raadiole Sky Plus, kuna tema uus lugu “Without You” (artistinime Wh1teland alt) oli Top 40 tabelis hitihoiatuseks:

2 kommentaari

  1. 4. aug. 2014 @ 14:06

    […] päeva hiljem avaldas Merlyn MuusikaPlaneedile, et loodab sel sügisel oma teise sooloplaadi valmis saada. “Kui aga ei jõua, siis 2015 […]

  2. 13. aug. 2014 @ 17:52

    […] kirjutas juulis MuusikaPlaneedile, et tema teise sooloalbumi tegemine on täies hoos ja loodab sügisel plaadiga valmis […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: