ELINA BORN MÄNGIB KOGUPERE SUVELAVASTUSES “DARA-BARA”

Debüütalbumit salvestav Elina Born astub juulis ja augustis üles fantaasiaküllases lavastuses Tallinna Teletorni õuel.

Koguperelavastuses saab näha akrobaatikat ja tsirkust, teadusteatrit, müstikat ja seiklusi, kuulda ilusat muusikat ja laulu ning näha põnevat koreograafiat.

Tutvustus: “Igapäevaselt Tallinna Teletornis elav tehnikahuviline tegelane ETI satub ühel öösel läbi oma “zuumimasina” tundmatule planeedile. Planeet, mille nimi on DARA-BARA erineb ETI kodust peaaegu kõiges: sealne loodus on teistsugune, lõhn ja hääled erinevad, üldse – seal on kõik arenenud hoopis teisiti kui planeedil Maa. Mis ja kes ootavad ETI-t ees uuel planeedil? Kas sealsed elanikud võtavad ta sõbralikult vastu? Kuidas planeedilt minema saada, kui sõiduvahendi aku tühjeneb ja elektrit ei ole? Kuidas ETI DARA-BARA planeedil hakkama saab, mis seiklustesse ta satub ning kas ta jõuab tagasi koju? – seda kõike näete juba sel suvel Tallinna Teletorni õuel!

Tegemist on fantaasiaküllase etendusega, mis räägib erinevate kultuuride üksteisemõistmisest. Kuidas mõista võõraid, kes tunduvad meist väga erinevad? Lugu sellest, et ka ilma sõnadeta on võimalik teineteisest aru saada.”

Lisaks Elinale on laval näitlejad Merilin Kirbits, Maarius Pärn, Jevgeny Moissejenko (SA NUKU) ja akrobaat Anni Veskimäe (OMA Tsirkus).

Originaalmuusika autor on Stig Rästa, lavastaja Anti Kobin.

Etendust mängitakse vaid kümme korda:

Juulis:
esietendus: 9.07. kell 18:00
10.07.kell 18:00
19.07 kell 15:00
20.07 kell 15:00 ja kell 18:00

Augustis:
2.08 kell 15:00 ja kell 18:00
6.08. kell 18:00
7.08. kell 18:00
8.08. kell 18:00

Piletid hinnaga 13 eurot müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.