UUS LAUL JA VIDEO OTT LEPLANDILT

Ott LeplandTäna avaldas värske singli Ott Lepland (27). Uus lugu kannab pealkirja “Jäädagi nii” ning loo sõnade ja muusika autoriks on Lepland ise.

“Käisin maikuus sõpradega reisil, mille käigus külastasime erinevaid riike nagu Rumeenia, Bulgaaria, Gruusia, Ukraina ning veel ka Venemaa. Reisi käigus nähtu ja kogetu inspireeris mind kirjutama seda lugu, mis räägib asjadest elus, mis võikski jääda täpselt nii, nagu nad kõige parematel hetkedel on,” muljetas laulja.

Lisaks filmiti uuele singlile reisil ka video, millest võib näha, milline reisiseltskonna igapäev välja nägi. Video kohta ütleb Ott, et tegemist on väga toreda kollaaži ning mälestusega toimunud reisist, mis jääb alatiseks seda reisi meenutama. Lisaks erakordselt tabava materjaliga, saatmaks reisil sündinud videot.

Video autoriks on Marek Lindmaa, kelle jaoks on tegemist esimese muusikavideoga ning alates sügisest võib reisist, mille käigus video loodud, vaadata TV3’s ka spetsiaalselt toodetud seriaali.

2 kommentaari

  1. 30. mai 2014 @ 18:04

    […] Ott Lepland räägib kell 19:00 algavas TV3 saates “Seitsmesed Uudised” oma uuest singlist ja muusikavideost “Jäädagi nii”. […]

  2. 30. mai 2014 @ 21:44

    […] loole “Jäädagi nii” valmis reisi käigus ka muusikavideo, mis avalikustati […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: