LAURI PIHLAP: “TEISE ALBUMI MATERJAL ON LÕPLIKULT KOOS”

LowryLauri Pihlap on muusikamaastikul tegutsenud 15 aastat. “Kaks takti ette 1999” finaalist tuule tiibadesse saanud noormees alustas muusikukarjääri 17-aastasena ja täna on Lauri välja andmas juba oma teist albumit, mis toob kuulajateni tema uue külje.

“Võib öelda, et teise albumi materjal on lõplikult koos, nüüd on tarvis järgnevate nädalate ja lähikuude jooksul teha õiged lükked, et selle albumi saaks sügisel välja anda,” rääkis Lauri portaalile Menu.

Lauri tunnistab, et laseb end mõjutada muusikast, mis on hea, olgu selleks siis pop, soul, r&b, hip-hop või rokk. Oma uue plaadi liigitaks ta pigem popmuusika alla.

“Ma nimetaksin seda tugevaks popmuusika albumiks, millel on tugevad mõjutused R&B muusikast, mida inimesed oskavad eeldatavasti oodata. Julgen väita, et teise albumi peal on paljugi sellist, mida tõenäoliselt minult ei oodata,” tunnistas Lauri, kes oma uuest loomingust veel lähemalt rääkida ei tahtnud.

Tänaseks on uue plaadi lood ametlikult salvestatud ja nüüd tuleb edasi tegeleda vaid albumi viimistlemisega.

“Viimased kolm on nüüd purgis, nüüd on tarvis post-productioniga tegeleda ja võtta ette kogu värske materjal, et see üle käia, analüüsida, hinnata ja väikeseid parandusi teha,” selgitas laulja.

Lauri viimane singel “Lootus” tuli välja selle aasta jaanuaris ning sama looga võistles ta ka Eesti Laulu konkursil, mille finaali ta paraku ei pääsenud. Pihlap tõdes, et selline tulemus valmistas talle alguses ka pisut pettumust.

“Siis kui on esialgsed tulemused ja sooritused tehtud, siis oli tõesti kibe tunne, sest oleks võinud paremini minna. Praeguse seisuga ma enam ei ütleks seda, et kibe tunne,” rääkis Pihlap.

Lauri debüütalbum “Split Personality” ilmus juba seitse aastat tagasi ning esimesest loost, mille ta purki pani, saigi tema esimene soolosingel – “Breathe”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.