LIIS LEMSALU: MINUS ON OLEMAS KA TÄISKASVANULIKUM POOL

Liis LemsaluLauljatar Liis Lemsalu ütles, et temas on olemas ka täiskasvanulikum pool ning seda näitab ka tema peagi ilmuv uus album. Samas tõdes Liis, et tema kõige uuem singel “That Kinda” peegeldab pigem laulja lõbusat olemust.

“Ma kogu aeg kirjutan lugusid, ka see lugu on minu kirjutatud ja ma ikka üritan sügiseks jõuda välja oma järgmise albumiga, mis tuleb natuke teistsugusem kui varemalt,” lausus laulja ETV2 saates “Eesti TOP 7”.

Kuigi paljud peavoolu artistid ei anna üldse muusikavideoid välja, tõdes Liis, et pilt annab loole palju juurde. “Michael Jackson on kunagi öelnud, kui MTV aeg algas ja tekkis fenomen video tegemisel üleüldse, et selle point oli suurel määral võimendada lugu. Kui ma oleksin loo niisama välja lasknud, siis lugu oleks minu arvates olnud hea lugu, aga ta ei oleks jõudnud inimesteni nii hästi kui videoga,” arvas Liis.

Siiski tõdes laulja, et kuigi ta tegi enne video avalikuks tulemist ära põhjaliku eeltöö ja selgitas video olemust, ei saa paljud vaatajad sellest siiski aru. “Natuke on tunda seda, et inimesed ei ole viitsinud läbi lugeda minu pikka kirja,” ütles Liis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.