Tagasi
Singel 19. mai 2020, 20:06 1 min lugemist

🎵 “TALV OLI HEA… AGA SUVI MEELDIB ROHKEM”: LAMBANDAZ ANDIS VĂ„LJA LOO “MAIKUU NÄÄRID”

Eelmisel reedel jagati Raadio 2-s välja Eesti hip-hop auhinnad, kus uue tulija kategoorias hääletati 9. kohale artist nimega lambandaz, kellele ĂĽldarvestuses kuulus igati tubli 16. plats. Päev hiljem laadis noor räppar YouTube’i ĂĽles oma värske loo “Maikuu näärid”.

“Lugu räägib sellest, et norm ilm on,” kirjutas lambandaz sotsiaalmeedias. “Mõned aastad tagasi tegin aprillis grilli ilma särgita ja praegu maikuus.. ĂśleĂĽldse mis krdi kevad see on olnud?”

Peagi ilmub artistil ka ühine lugu Beebilõustaga.

Sildid Lambandaz