Raadio

VANILLA NINJA UUS LIIGE KERLI KIVILAAN: ÕDE OLI VÄGA POSITIIVSELT MEELESTATUD, ET SAI TEATEPULGA ÜLE ANDA

Raadio 2-s käis täna, 28. märtsil külas ansambli Vanilla Ninja uus liige Kerli Kivilaan, kelle nimi avalikustati alles selle kuu alguses mil ilmus bändi muusikavideo “Encore ’22”. Kerli rääkis R2-le antud intervjuus, et ta oli teismelisena päris suur Ninjade fänn ja seetõttu on tal lemmiklaule bändi repertuaarist mitmeid. Küll aga tõi ta ühe loo siiski esile – “When The Indians Cry”, mis oli ka esimene singel, kus tema õde Triinu 2004. aasta suvel ansambliga liitudes häält tegi. “See oli mõnus heartbreaking ballaad, kus nad ratsutasid videos hobustega rannaliival,” lausus Kerli.

Uue Ninja sõnul oli tema õde Triinu Kivilaan väga positiivselt meelestatud, et sai talle teatepulga üle anda. Ettepaneku bändiga liitumiseks tegi Kerlile Piret Järvis-Milder. “Ma olin ausalt öeldes üsna üllatunud alguses. Ma teadsin küll, et neil on tulemas mingid muutused. Piret helistas mulle ja küsis, et mis ma arvaksin sellisest mõttest. Ega ma väga kaua [aega] vastamiseks ei võtnud. Mõtlesin, mis on positiivsed küljed, negatiivseid külgi nagu polnudki,” muigas Kerli. Tema sõnul on ansambli edaspidised plaanid toredad, ent kõigest ta veel rääkida ei saa. Küll aga on peagi tulemas uut muusikat. “Ja on tulemas ka sellist muusikat, millega ma ise suhestun – natuke karmimat.” 

Vanilla Ninja liikmed on varem rääkinud, et nad soovivad tänavu suvel Eestis kontserdi anda ning Kerli sõnul on see plaan endiselt jõus, kuigi midagi kindlat veel välja käia ei saa. Kivilaan ütles, et ta on ka ise Vanilla Ninja kontserdil käinud – 2005. aastal Saku Suurhallis, kuhu saabus 8000 fänni. “Ma mäletan, nii uhke tunne oli. Ma olin seal backstage’is, ja siis ma esimest korda nägin teisi tüdrukuid [Lennat, Piretit ja Katrinit] ka. Mina olin seal Triinu väike õde, tõenäoliselt Triinu mingi vana jopega,” naeris ta.

Muusikavideo “Encore ’22” kohta jutustas neiu, et selle filmimine oli väga lahe. “Alguses oli selline plaan, et me hakkame võitlema päris mõõkadega. Meil oli võitlusinstruktor, üsna karm oli ta meiega, sest me olime suht kobad. Kui me saime aru, et me oleme nii kobad, siis me saime ka sellest kõik aru, et me ei saa võidelda päris, üliteravate mõõkadega.” 

Miks aga lahkusid Vanilla Ninjast tema õde Triinu ja Katrin Siska? Kerli selgitas nii: “Minu õde läks lihtsalt ajapuuduse tõttu. Kuna ta töötab ja elab Šveitsis, siis tal päevatöö võtab nii palju ajast ära, et tal ei ole muidu enam aega iseenda jaoks. Katrinil olid vist ka isiklikud põhjused, ta tundis ka et on aeg teha muid asju elus.” 

Kerli sõnul on Ninjadel endiselt olemas ka Saksamaal elavad fännid, kes on hästi aktiivsed. Kui saabus uudis selle kohta, et temast on saanud bändi uus liige, siis tuli kommentaare väga palju, tema õnneks olid need ülipositiivsed. Ansamblil on olemas nii ammuseid kuulajaid kui ka uusi fänne. Uue materjali kohta vihjas Kivilaan, et nüüd hakatakse taas rokkivamat muusikat tegema.

MP

Recent Posts

KUULA STEFANI EUROLOO “HOPE” REMIKSI!

STEFANi esitatud lugu "Hope", mille autorid on Stefan Airapetjan ja Karl-Ander Reismann, on saanud omale…

45 minutit ago

RENATE UUS LAUL “EESTIMAA SUVI”!

Lauljatar Renate on valmis saanud uue suvise tantsulooga "Eestimaa suvi". "Sel korral sai katsetatud koostöö…

2 tundi ago

LAUPÄEVAL ANNAVAD TELLISKIVI KVARTALIS TASUTA KONTSERDI MEISTERJAAN, PUULUUP JA TEISED

Laupäeval, 28. mail toimub esmakordselt Telliskivi Kvartalis Eesti-Läti kultuurifestival Üle Aia pidu, kus astuvad üles…

2 tundi ago

RASKEMUUSIKA ANSAMBEL SHKURA ÜLLITAS DEBÜÜT-EP “N.O.O.S.E”

Grindcore'i ja ekstreemse metali sugemetega Eesti/Läti kvartett Shkura andis täna, 27. mail välja oma debüüt-lühialbumi…

3 tundi ago

ANSAMBEL LONITSEERA AVALDAS DEBÜÜTALBUMI “TAPEET”

Neljapäeval, 26. mail avaldas alt-popi ansambel Lonitseera debüütalbumi "Tapeet". (veel …)

6 tundi ago

KODUMAINE BÄND SOLD AVALIKUSTAS VIDEOSINGLI “BEAST INSIDE”

Meloodilist ja modernset raskemuusikat viljelev kodumaine bänd SOLD andis välja uue singli pealkirjaga "Beast Inside",…

7 tundi ago
%%footer%%