SUVISELT UNISTAV JAZZLAULJATAR IVI RAUSI ANNAB OMA UUE LOOGA “UNISTAJA” SUVELE VEEL MÕNUSAMA MINEKU

Suvekuumusesse annab mõnusalt maheda võnke jazzlauljatar Ivi Rausi oma uue looga “Unistaja”.

Suvi on Ivi Rausi lemmik aastaaeg, seda hoolimata asjaolust, et ta on sündinud keset sügiseste värvide möllu. Miski ei saa vastu suvisele soojusele, pikkadele hommikutele ega mõnusale puhkusele, kus aeg kulgeb omasoodu. Meeli ergutavad magusate maasikate maitse ja lõhn, kihisevad joogid kõlksuvate jäätükkidega, värskendav jäätis koos aromaatse kohviga, mõnusad vestlused ja lihtne kulgemine. Just sellise, suvise vaibiga on ka värskelt ilmunud lugu.

“Unistaja” muusika ja arranžeeringu on loonud Ivi Rausi. Teksti kirjutas Anneliis Kõiv. Käesoleva aasta algul anti välja esimene kahe autori ühine loominguline album “Üks-Teist”.

Ivi Rausiga koos unistavad ja naudivad elu selles loos Raun Juurikas klaveril, Jaan Jaanson kitarril, Mihkel Mälgand kontrabassil ja Ahto Abner trummidel.

Ivi Rausi: “Selleks, et elada õnnelikult, on vaja aega, et olla ja unistada. Suvi on minu jaoks just see aeg. Suvel puudub minu sõnavaras sõna “pean”. On ainult “võin, kui soovin”.”

Anneliis Kõiv: “Suves on salapära, soojust, sumedaid öid. On aega, et võtta aega ja uneleda, sosistada soove. Sulnilt ja sundimatult.”

Ivi Rausi on laulja-muusik, kes tegutseb muusikamaastikul juba aastaid. Oma karjääri jooksul on ta välja andnud kuus albumit, millest kolm on omaloomingulised: “KummaLiine kleit” (2012) ja “2+2 on 2” (2015), “Üks-Teist” (2021) ja kolm, “Aitäh, Valter Ojakäär!” (2018), “Aitäh, Kustas Kikerpuu!” (2018) ja “Aitäh, Uno Naissoo!” (2019) on Ivi Rausi andnud välja koostöös erinevate lauljatega.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.