TOETA EESTI MUUSIKALIST REVOLUTSIOONI!

Kuvatõmmis videost

Tallinnast pärit lo-fi-eksperimentaal-duo gusel&basal avalikustas oma esimese singli.

Bändi liikmeid Siimukest ja Rankot tõi kokku ühine arusaam, et eesti muusikamaastikult on puudu meie oma Lil Peep või 100gecs. Selle vea parandamiseks on ansambel välja lasknud oma esimese singli.

Lugu on salvestatud kodustel tingimustel ja odava tehnikaga, avaldades vastuseisu ja revolutsiooni tänapäevase stuudio kvaliteedi standarditele: “Me arvame, et kunst on kunst ja selleks ei tohiks olla rahalisi standardeid, mis on suurele enamikule piiranguks.”

Bänd arvab, et võib eesti publiku seast leida oodatust rohkem fänne, kui oleks vaid korralik meediakajastus, et muusika inimeste kõrvadeni jõuaks. Nii pöördub bänd eesti raadiojaamade poole: “See pole niisama lugu, see lugu lugu võib olla teie hitt.”

Hetkel on lugu kuulatav vaid YouTube’is, kuna ülejäänud muusikaplatvormid ei mahu bändi eelarvesse ning ühtlasi on bändi liikmed ühte meelt, et kunst peaks inimesteni jõudma ilma rahata. “Loodame lihtsalt, et eesti kultuuri austajad ei lase madalal produktsioonitasemel ennast häirida ning ei vaigista kunsti.”

Anna kunstile võimalus ja kuula lugu:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.