JOHANNA RANDMANN HAKKAS TALLINNA LOOMADE VARJUPAIGAS VABATAHTLIKUKS!

Täna, 10. septembril, avaldas lauljatar Johanna Randmann uue muusikavideo “Täna” seeriast “Mina”. Neiu andis eelmise aasta oktoobris välja debüütplaadi “Mina”, mille igale laulule on planeeritud videod, moodustades tervikuna kokku lühifilmi. Nüüdseks on ilmunud neli osa. Johanna loodab aasta lõpuks lühifilmi kokku saada.

Hiljutine sünnitis on võetud üles Paljassaare loomade varjupaigas. “Igal kassil ja koeral võiks oma päriskodu olla ning see on see, mida püüan inimestele läbi video ka südamele panna – koduloom on vastutus ja pereliige, kes vajab samamoodi turvatunnet, armastust. Tallinna Loomade Varjupaiga valisin partneriks sellepärast, kuna olen nendega varasemaltki projekte teinud ning samuti olin kunagi seal vabatahtlik!” räägib Johanna omalt poolt.

Videos on näha Johanna kahte taksi Ralfi ja Ronniet, kuid etteaste teeb ka varjupaiga kohalik koer Taal. “Taaliga käisin eraldi spetsiaalselt Viljandis kohtumas. Tallinnas ei olnud paraku ühtegi kutsat, keda videos kasutada oleks saanud, mistõttu tuli peaosaline mujalt varjupaigast välja valida. Taal istus vaoshoitult oma kohal ning surus oma koonu mulle sülle kui tema juurde läksin. Ta on ülimalt sõbralik ja peremeest armastav koer – jalutamas käies ta alati vaatab, kas ikka jõuad talle järgi,” kommenteerib neiu.

Kas Taal on Johanna uus koer? “Ma ilmselt võtaksin endale võimalusel kõik varjupaiga asukad koju, ka Taali, kuid kahjuks pole see praegu võimalik. Muidugi unistan sellest, kuidas kunagi saan just vanemaid koeri-kasse koju varjupaigast endale võtta, et nad vanaduspõlve seal veetma ei peaks,” unistab Johanna tulevikule mõeldes.

Vaata Johanna uut videot “Täna”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.