ANSAMBLI RESPEKT ALGKOOSSEIS ANDIS VÄLJA UUE LAULU “ÕNNELIK LÕPP”

Eelmisel suvel tegevuse lõpetanud popansambli Respekt algkoosseis (Jane Kruusmaa ja Kerdo Mölder) salvestas uue laulu pealkirjaga “Õnnelik lõpp”, mis räägib kõige lihtsamast elutõest, aususest ja usaldusest ja et üks viib teiseni.

“Algselt oli soov laulu kirjutada ka kümne käsu reegel, mida me sageli ja aina rohkem kipume unustama,” kommenteeris Kerdo Mölder. “10 käsu reegel peaks olema meile kõigile kodeeritud pealuu sisse. Selleks ei pea olema ju paduusklik, et elus seda järgida – võttes arvesse, et Jumal, see olemegi meie ise. Võtke aega ja lugege see läbi, tuletage meelde ja asendage sõna Jumal sõnaga Mina.

Kui ühel päeval kaoksid nendelt väikestelt põrgulistelt (millest on saanud meie igapäeva suurim ja olulisim osa ning sõltuvusvahend) PIN-koodid ja peaks kõned vastu võtma valjuhääldiga ning oma sõnumid ette lugema, siis uskuge, juhtuks suhtemaailmas suur katastroof – ei taha mõeldagi sellele õudusele mis siis juhtub. Olen kindel, et koroona kahvatub suhete ja abielude purunemise kõrval. Nendest väikestest nutiseadmetest on saanud tegelikult ühed suurimad põrgulised meie taskutes. Need on täis valesid, ahvatlusi, võltsmaailma ja väärinfot.

PS! Kusjuures, esimest korda pühendasin laulu kellelegi, keda pole veel olemas. Kuid tean, et ta on kuskil ja meie teed ristuvad õige pea. Just sellisena tahan ma näha oma tulevast suhet – kõige lihtsamal elu põhitõel, usaldus, mis algab aususest. Kui see puudub, ei ole suhtel mingit tulevikku – armasta palju tahad.

Soovitan ka teistele vallalistele, ärge otsige paaniliselt enda kõrvale suhet või armastust – sellega te vaid pikendate aega õige saabumiseks teie juurde. See õige tuleb just siis ja sealt, kust teda oodatagi ei oska.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.