KUULA! KODUMAA ÜKS MÄNGITUMAID BÄNDE ANDIS VÄLJA DEBÜÜT-EP!

Eesti legendaarseimal rokisagedusel 88,8 enim mängitud kodumaa bänd Up The Sky ei suuda oodata ja laseb Teile kuulamiseks oma debüüt EP-d “The Odyssey”. Kuula EP-d siit! 💿

“Muusikalist materjali on kogunenud selle olematu ajaga palju, võtsime esimese osa sellest kokku ja jätsime ta omapead hingama. Aasta teises pooles teeme ka plaadi tutvustuskontserdid. Hetkel on “The Odyssey” saadaval virtuaalsel kujul erinevates meediakanalites, suvel tuleb ta ka limiteeritud koguses füüsiliselt,” räägib plaadi sünnist trummar Sven Seinpere. Veel lisab ta, et see EP ei ole ainuke suur uudis bändiga seotult sellel aastal, tuleb veel…

Kolmeliikmeline bänd Up the Sky on oma muusikastiili väljatöötamisel lähtunud dirty-rock stiili suurkujudest nagu Muse, Royal Blood, Wolfmother ja Rage Against the Machine, ent seejärel eepiliste bluesi ning groovi kitarririffide lisamisega oma muusikale võimsust veelgi juurde andnud.

Bändi koosseisu kuuluvad laulja ja bassist Ken Einberg, trummar Sven Seinpere ja klahvpillimängija Taaniel Pogga. Kolmik alustas tegutsemist 2017. aasta kevadel, aga bändi kujunemine on toimunud juba alates aastast 2016.

Kuigi muusika loomiseks on neil kasutada vaid kolm instrumenti, on just neile omaste jõuliste trummikäikude, võimsalt käriseva bassi ja Deep Purple’i mõjutustega intensiivsete süntesaatorihelide kooskõla võitnud neile silmapaistva koha muusikamaastikul.

Bändi järgmine ülesastumine toimub 16. juunil Kiviõli Motofestivalil.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.