TÄHTI TÄIS ON… KARL-ERIK TAUKARI UUS MUUSIKAVIDEO!

Vanilla Ninja ja Karl-Erik TaukarFoto: Vanilla Ninja Facebook’i leht

Selle nädala alguses toimusid Karl-Erik Taukari uue muusikavideo võtted, milles osalesid paljud kodumaised artistid, alustades Ott Leplandist ja lõpetades ansambli Vanilla Ninja liikmetega.

Kõnealune uus lugu, mille pealkirja hetkel veel saladuses hoitakse, on teine singel Karl-Eriku peagi müügile jõudvalt plaadilt.

Praegu on nii sotsiaalmeediast kui ajakirjandusest käinud läbi infokillud, et Taukari muusikavideos osalesid Vello Vaher, Grete Klein, Liis Lemsalu, Birgit Sarrap, Ott Lepland, Metsakutsu, Eda-Ines Etti, Kristel Aaslaid, Jaagup Kreem, Maarja-Liis Ilus, Getter Jaani, Cool D, Wild Disease, Kerli Kivilaan ning ansambli Vanilla Ninja liikmed Lenna Kuurmaa, Piret Järvis ja Katrin Siska. Seega on, mida oodata!

Karl-Erik Taukari aktuaalne singel “Tähti täis on öö” ilmus juulis, loo autorid on Stig Rästa, Gustaf Svenungsson, Galina Bosaya, Fred Krieger ja Eric Kammiste. Lugu on YouTube’ist kuulatud üle 350 000 korra ning see on nii mõnegi raadiojaama edetabeli esikohale jõudnud.

4 kommentaari

  1. andra ütleb:

    Tere! Kas plaad tuleb ikka novembri kuus välja?

  1. 11. nov. 2016 @ 17:01

    […] pea peaks Taukar andma välja ka uue muusikavideo, milles teevad kaasa paljud kodumaised […]

  2. 12. nov. 2016 @ 11:03

    […] oli meedias juttu sellest, et Taukar filmis oktoobri lõpus uut musaklippi, mille võtetel tegid kaasa paljud kodumaised artistid. Täna mainis Karl-Erik MuusikaPlaneedile, […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: