VIDEO: PK FEAT. INDREKO ANNI “PAREMA ELU NIMEL”

PK

PK on valmis saanud uue video, mis on stereotüüpsest räpivideost väga kaugel. Tegu on Võsu metsas filmitud teosega, milles on silmale ilusaid kaadreid nii mõnigi.

Video stsenaariumi ning kunstilise lahenduse on loonud Teresa-Katriin Liivak, kes koos ZenStudioga tegi midagi täiesti erinevat tavalisest hip-hop visuaalist.

Lugu kõnetab kõiki inimesi, kes pürgivad sõltumatuse poole.

“Parema elu nimel” on ka PK tulevase albumi nimilugu. Plaat ilmub aastal 2017 ning on järjekorras artisti teine stuudioalbum pärast 2015. aastal ilmunud plaati “Labürint”.

Mõnede takistuste ja pausidega umbes 12 aastat muusikat teinud PK (kodanikunimega Joosep Vau) on oma teekonnal jõudnud ette võtta nii eesti kui ka inglise keele. Alustanud MC Battletega bättelräpparite keskel kuid eksperimenteerinud pikemal perioodil ka ingliskeelse muusikaga, naases räppar tagasi emakeele peale 2009. aastal. Mõni aeg pärast seda ilmus mehe esimene eestikeelne mixtape “PK7F”, 2014 esimene video “Palverännak” ning 2015 debüütstuudioalbum “Labürint”.

Algusajast peale on PK muusika läbiv tunnus ning rõhk olnud flowl ning võrdlustel. Viimastel aastatel on tema heli muutunud meloodilisemaks ning pakub räpiaustajale alternatiivi Eesti hip-hopis kõrgelt tunnustatud “boombap” kõlale.

“Parema elu nimel” on üleskutse laskmaks lahti vajadusest teineteise elusid kontrollida ning keskendumaks enda elu täisväärtuslikkusele.

Kas sina saad öelda, et tead mida tahad?

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.