ROLF ROOSALU KANDIDEERIB “EESTI LAULULE” PALAGA “OODATES”, MARGUS VAHER HOIAB PÖIALT OMA KAHELE LOOLE

Rolf Roosalu

“Eesti Laulu” veterani hüüdnime saanud Rolf Roosalu kandideerib seekord konkursile singliga “Oodates”, mis asub hetkel raadio Elmar edetabelis 6. kohal.

“Ma andsin hiljuti välja oma akustilise albumi ja sinna peale sai üks uus lugu kirjutatud. Sõnade autor Aapo Ilves küsis mu käest, et kas ma naljaviluks või ajaviiteks ei tahaks seda saata ka saata “Eesti Laulule,” rääkis Rolf intervjuus portaalile Menu.

“Mul oli tegelikult ka endal väike mõte, et proovida sel aastal siia võistlusele tagasi tulla ja Aapo andis veel väikese tõuke juurde. Mõtlesin, et miks mitte. Läheb kuidas läheb.”

“See on selline tore, positiivne lugu, mis räägib sellest, et tuleb haarata võimalustest kinni ja püüda toredaid hetki, mitte jääda ootama,” selgitas Rolf.

Laulja tunnistas, et ta soovis konkursile kandideerida ühe “vingema looga”, kuid kahjuks ei jõudnud tehnilistel põhjustel õigeks ajaks valmis.

“Eesti Laulu” teine osaleja Margus Vaher rääkis Menule, et esitas võistlusele kaks pala: “High Stakes Game” ja “Vampire Queen”.

Pea viimasel minutil jõudis ta telemajja seetõttu, et sai alles öösel kell kaks Rootsist ühe loo masteri kätte ja hommikul sõitis Helen Adamsoniga Pärnusse koolivägivalla vastasele loengule, peale mida tuli tagasi Tallinnasse ETV-sse võistluse jaoks oma laule esitama.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.